Багато власників заміського житла хотіли б, щоб у них на ділянці було власне джерело води. Виконати це бажання не так складно, як може здатися. Потрібно лише звернутися до компанії, яка пропонує послуги з буріння свердловин. Але як правильно вибрати місце, в якому вона має бути?

Найпростіший варіант – повністю довіритися думці професіонала. Фахівці компанії «Burowik» в Чернівцях приїдуть до вас на ділянку, оглянуть її та запропонують оптимальний варіант. Проте, по-перше, замовник може мати свою думку, і ми обов'язково враховуємо індивідуальні побажання клієнта. По-друге, навіть якщо ви у всьому довіряєте нашим фахівцям, краще, якщо ви розумітимете, чому саме це, а не інше місце вони вибирають для створення свердловини.

Проїзд до майданчика: основні параметри

Зазвичай для проведення бурових робіт необхідний майданчик, розмір якого 4х9 м. При використанні малогабаритної установки довжина та ширина майданчика може бути меншою, але це необхідно заздалегідь обговорити з фахівцем.

Найчастіше для заїзду на ділянку підійдуть ворота шириною 2,5 метра. Але в деяких випадках для того щоб забезпечити доступ бурової техніки до місця проведення робіт, необхідно зняти проліт паркану.

Варто врахувати і те, що щогла бурової установки піднімається нагору на 10 метрів. Тому її розміщенню можуть завадити електричні дроти.

Ідеальний варіант — якщо після того, як джерело води приведено до робочого стану, під'їзд до нього зберігається. Це може стати в нагоді, якщо свердловині знадобиться обслуговування або ремонт.

Риття свердловин Чернівці

Розташування свердловини відносно дому

Є кілька важливих принципів, які обов'язково слід врахувати:

  • відстань від свердловини до найближчого будинку або іншої будівлі має бути не менше ніж 3 метри;
  • не можна бурити там, де ви в майбутньому збираєтеся збудувати гараж, теплицю або альтанку, влаштувати паркування транспорту і тим більше зводити капітальні будівлі.

При цьому розміщувати джерело води далеко від житлового будинку та господарських будівель в Чернівцях теж небажано, у тому числі і з міркувань вигоди. Чим ближче він знаходиться до місця введення труб у будинок, тим менше зусиль та грошей знадобиться на облаштування водопроводу.

Якщо місце, намічене для створення свердловини, знаходиться порівняно неподалік вже наявного на ділянці будинку або іншої будівлі, рекомендуємо закрити його стіни поліетиленовою плівкою. Це необхідно для того, щоб захистити їх від бризок глинистого розчину.