Burowik - копання криниць Чернівці, риття скважин (свердловин) буровою машиною

Копання каналізацій та вигрібних ям

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

«Burovik» працює на результат, тому за роки роботи тільки 100% задоволених клієнтів. Ми також займаємося копанням каналізації, бурінням свердловин під сваї.

Бурим каналізації і вигрібні ями і обсаджуємо бетонними кільцями різної величини.

Вигрібна яма з бетонних кілець нагадує дачний септик, але її перевага в тому, що вона не тільки збирає каналізаційні стоки, а й частково їх очищає.

Ритття вигрібних ям Чернівці
Ритття вигрібних ям Чернівці

Вибираючи даний пристрій, потрібно враховувати характеристику грунту, пам'ятати про дотримання санітарних норм і знати, де пролягають водоносні шари. Тому якщо грунт глиняний або близько до поверхні розташовані водоносні шари, то монтувати дачну вигрібну яму не варто, щоб не порушувати екологічну обстановку місцевості.

Вигрібна яма на дачі монтується в кілька етапів:

Перед монтажем вигрібної ями з бетонних кілець, потрібно вибрати відповідне місце для її розташування. При цьому потрібно враховувати, що відстань від фундаменту приміщення повинна бути більше 5 метрів, і не ближче 3 метрів від сусіднього житлового будинку.

Наступним етапом установки є розрахунок обсягу конструкції. Він не повинен перевищувати літраж використовуваної води за день усіма мешканцями будинку в три рази. Так, наприклад, для однієї людини норми витрати води повинні становити 200 л/день. Якщо в будинку проживають три людини, то відповідно 200х3х3 одно 1800 л.

Копка котловану з бетонних кілець виконується за допомогою спеціальної техніки. Ширину потрібно вибрати по діаметру кілець, висоту - не більш трьох метрів, щоб потім асенізаційній машині було зручно викачувати вміст ями. Через грунтові води викопати велику яму буде проблематично, тому треба вибирати широкі по діаметру конструкції бетонних кілець. Вони будуть вміщати багато рідини, не вимагаючи великого заглиблення.

Каналізація у Чернівцях та області
Каналізація у Чернівцях та області

Заливка дна за допомогою бетону або використання готового залитого блоку. Для того щоб самостійно приготувати розчин для затоки знадобитися зробити своєрідну піщано-щебеневу подушку і залити її розчином бетону. Як правило, пропорція повинна становити 4 відра піску, 6 відер щебеню і 1упаковка цементу. Для міцності залитий розчин повинен простояти 3 дня.

Після того, як дно висихає, за допомогою крана потрібно міцно поставити один на одного інші кільця і ​​провести десь на 80 см від поверхні труби для зливу рідини. Після цього стики потрібно буде герметизувати за допомогою бетону.

Перевірка зливу і накладка перекриття. Воно, як правило, бетонне, з прорізом для люка. Закривати яму потрібно не щільно, щоб був повітрообмін.