Burowik - копання криниць Чернівці, риття скважин (свердловин) буровою машиною

Копання криниць у Чернівцях

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Для сучасної міської квартири водопровід звичне явище, але для заміського будинку організація подачі води буває неможливою з технічної точки зору. На дачі витрачається великий обсяг води, оскільки крім особистих потреб потрібно поливати город і сад, тому копка колодязя - найкраще рішення. Наша компанія спеціалізується на викопуванні колодязів в Чернівцях та області.

Копання криниць у Чернівцях, Burovik Копання криниць у Чернівцях, Burovik Копання криниць у Чернівцях, Burovik

Роботи починаються з визначення місця для водоприймача. Для цього буде потрібно спеціальне обладнання. Існує ще один спосіб, більш точний - на ділянці виконують розвідувальне буріння.

Риття колодязів проводиться за стандартною технологією, яка не змінюється вже протягом багатьох років. Кращий час для робіт - коли рівень грунтових вод мінімальний. Це дозволить уникнути в майбутньому осушення водоприймача.

Фахівці мають достатній досвід і необхідне обладнанням для облаштування колодязя у будь-який час року.

У холодну пору року головна складність - промерзла земля, працювати з якою можна тільки ломом або відбійним молотком. Однак бувають ситуації, коли роботи проводяться тільки взимку. Якщо грунтові води залягають дуже високо, при мінусовій температурі вони замерзають, що полегшує підготовку шахти.

Щоб викопати криницю за найкоротший термін - звертайтесь!