Burowik - копання криниць Чернівці, риття скважин (свердловин) буровою машиною

Переваги копання криниці буровою установкою у Чернівцях

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Переваги копання криниці буровою установкою:

  • По-перше, наявність сучасної техніки дозволяє бригаді наших робітників здійснювати буріння 15 метрів грунту за 2 години, коли при копанні вручну на це може знадобитися набагато більше часу. Тобто викопування криниці загалом займає неповний день. Більше часу витрачається на приїзд і встановлення техніки, привезення кілець, ніж сама робота.
  • По-друге, технічні можливості буріння машиною дозволяють зробити запас води 10-15 метрів, тоді як при ручному копанні зроблять лише 3-4 метри.
Переваги копання криниці буровою установкою у Чернівцях, фото-1
  • По-третє, копання машиною набагато безпечніше. Адже людина практично не спускається в шахту в процесі роботи. Навіть для спускання кілець є спеціальний пристрій, який це робить без втручання людини. У рідкісних випадках, якщо в криниці трапляється камінь, ми використовуємо повітряний компресор з пневмовідбійником, за допомогою якого розбиваємо камінь.
  • По-четверте, викопана машиною криниця набагато рівніша і безпечніша.

Викопані нами криниці ми ж і обслуговуємо. Якщо треба почистити або докопати стару криницю, наші фахівці приїжджають і виконують цю роботу. Хочу звернути увагу, якщо ми докопуємо викопану нами криницю, це буде коштувати вдвічі дешевше, ніж ціна на докопування будь-якої іншої криниці.

Ми виїжджаємо на відстані 50 км від Чернівців.

Звертайтеся!